k_dorosli

Dorośli

Kursy językowe dla dorosłych

Osoby dorosłe, które chcą na nowo poznać język obcy, lub chcą kontynuować jego naukę również znajdą miejsce w naszej szkole. Proponujemy nowoczesny sposób nauczania języków obcych – włoskiego i angielskiego. U nas nie trzeba się wstydzić, że język nam sztywnieje lub źle składamy zdania. Nasi nauczyciele bez trudu poradzą sobie z takimi problemami.

Osoby, które już wiele lat uczą się języka angielskiego zachęcamy do zdania egzaminów potwierdzających znajomość języka – egzaminy FCE oraz CAE – certyfikaty z tych egzaminów są honorowane na całym świecie i niejednokrotnie konieczne przy ubieganiu się o nową pracę.

Osoby wyjeżdżające za granicę, które muszą w krótkim czasie poznać podstawy języka angielskiego i włoskiego zapraszamy na kurs błyskawiczny, dostosowany do potrzeb uczestników.

Przygotowujący się do egzaminu FCE i CAE oraz dorośli

grupy max do 8 osób
60 godzin w roku po 90 min