O nas

Szkoła Językowa Butterfly jest nowa, lecz pomysł o niej rodził się w sercach i głowach od wielu lat. Jesteśmy młodymi nauczycielami języka angielskiego i włoskiego i naszą pasją jest uczenie i zaszczepianie pasji językowych w naszych uczniach. Choć jesteśmy młodzi to jednak posiadamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych w tradycyjnych szkołach wszystkich typów- od przedszkola do uczelni wyższych. Jednak uczenie w szkole tradycyjnej nie daje możliwości rozwinięcia skrzydeł i wzniesienia się na wyżyny swoich pasji lingwistycznych. Mamy nadzieję, że ta szkoła będzie właśnie tym szczytem, na którym każdy uczeń będzie mógł postawić swą stopę.

Dlaczego powinni Państwo wybrać naszą szkołę?
Oto 10 powodów:

 1. Szkoła Językowa Butterfly jest nowocześnie wyposażona w tablicę interaktywną i urządzenia multimedialne, dzięki czemu w nauce wykorzystujemy wszystkie możliwe środki by uczyć się skutecznie, szybko i przyjemnie.
 2. W Szkole stosujemy metody nauczania oparte o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Europass), co gwarantuje wysoki i jednolity poziom nauki.
 3. Nauczyciele są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w swojej dziedzinie posiadający dyplomy uczelni wyższych, bogate doświadczenie zawodowe, są pełnienergii i twórczych pomysłów.
 4. Zajęcia w komfortowych małych grupach 4-6 osób.
 5. Wygodna lokalizacja w centrum miasta:
 6. lecz z dala od korków ulicznych,
 7. własny bezpłatny parking,
 8. dogodne połączenie komunikacyjne (autobus miejski),
 9. usytuowanie budynku szkoły w pobliżu szkół podstawowej, gimnazjum i szkół średnich.
 10. Atrakcyjna cena – jedna z najniższych cen w mieście biorąc pod uwagę tak małe grupy i czas trwania zajęć.
 11. Terminy zajęć ustalamy (z końcem września) zgodnie z wymaganiami naszych Słuchaczy.
 12. Udział w konkursach, quizach i zabawach językowych z atrakcyjnymi nagrodami.
 13. Gratisy:
  • przy jednorazowej wpłacie za cały rok słownik lub podręcznik w prezencie (w zależności od wybranego kursu),
  • materiały dodatkowe przygotowane przez nauczycieli w celu uzupełniania podręcznika,
  • bezpłatne konsultacje z nauczycielem w celu nadrobienia zaległości.
 14. Zawsze dostosowujemy się do Państwa potrzeb!

Nauczyciele:

mrg Agnieszka Rudnik

zdjecie-profiloweCharyzmatyczna nauczycielka języka angielskiego i tłumacz, od wielu lat egzaminator drugiego sprawdzania (weryfikator) prac maturalnych, właścicielka i pomysłodawczyni szkoły. Bogate doświadczenie zawodowe – praca z dziećmi w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich oraz uczelni wyższej – sprawia, że teraz może „smakować” zawód nauczyciela, który uprawia z pasją i oddaniem.

Poziomy nauczania

A1 – beginner (poczatkujący)
A2 – pre-intermediate (słabo zaawansowany)
B1 – intermediate (średnio zaawansowany)
B2 – upper-intermediate (zaawansowany)
C1 – advanced (bardzo zaawansowany)
C2 – proficiency (biegły)

Formularz zgłoszeniowy

Kliknij aby pobrać